Kto, co dlaczego. KRONIKA POLICYJNA
access_time 2006-02-10 23:05:18
W Olszynach Koło Rzepiennika nieznani sprawcy włamali się do baru, ukradli 40 butelek alkoholu i papierosy. Łączna wartość skradzionych rzeczy to 2,5 tysiąca złotych.

Dzisiaj w nocy w Tarnowie włamano się do magazynów spółki handlowej, sprawca wybijając szybę wszedł do środka zabierając artykuły papiernicze. Policjanci zauważyli jednak złodzieja, po krótkim pościgu został on złapany, był to 34-letni tarnowianin.

 

W Tarnowie przy ul. Brodzińskiego podczas legitymowania 21 mieszkańca Tarnowa, policjanci znaleźli przy nim woreczek z marihuaną. Zatrzymany przebywa w areszcie.

 

Na trasie kolejowej w Żabnie, nieznani sprawcy odkręcili dwie głowice semaforowe dokonując kradzieży o łącznej wartości ok.13 tys.zł poszkodowany to oczywiście PKP.

 

W jednym z punktów sprzedaży telefonów komórkowych 46-letnia tarnowianka oglądając aparat położyła swoją torebkę na krześle, co oczywiście nie umknęło uwadze złodzieja. Torebka zawierała dokumenty wraz z pieniędzmi w sumie ok. 700 zł.

 

W Brzozowej koło Zakliczyna nieznani sprawcy weszli na teren posesji, włamując się do samochodu Opla Vectry, który tam się znajdował. Złodzieje zwarli przewody, tym samym uruchomili samochód, którym odjechali. Wratość Opla to ok. 10 tys zł.

 

Anna Kuraś

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A