Weekendowe zmagania piłkarzy
access_time 2006-05-02 08:36:47
Sobota i niedziela obfitowały w zmagania poszczególnych drużyn piłkarskich. Poniżej przedstawiamy zbiorcze wyniki w przeprowadzonych rozgrywek ligowych.
IV liga:
Unia Tarnów na własnym boisku pokonała Wolanię Wola Rzędzińska 2:0. Ponieważ był to jednocześnie mecz w ramach rozgrywek PP, wynik liczył się tym bardziej. Dzięki temu zwycięstwu Jaskółki utrzymują 3 miejsce w ligowej tabeli i tym samym ugruntowują pozycję dającą im pozostanie w ramach IV-ligowych pojedynków.
Tego samego dnia, Tarnovia Tarnów na własnym boisku podejmowała wyżej sklasyfikowanego Orła Dębno. Dobra gra gości i nieco słabsza dyspozycja Biało-Czerwonych przyczyniła się do porażki tarnowskiej ekipy. Klub z Bandrowskiego obecnie jest na 11 miejscu i do strefy drużyn, które pozostają w lidze, brakuje mu 4 oczek. Należy jednak zaznaczyć, że mają rozegrane o jedno spotaknie więcej.

V liga:
Osamotniony w rozgrywkach V ligi Metal/Gawro Tarnów nie poradził sobie na wyjeździe z niewiele niżej klasyfikowanym LKS Gnojnik. Tarnowska drużyna przefrała 2:1 i tym samym wypadła z grona drużyn, które moga być pewne pozostania w V lidze. W miejsce 4 wskoczył wspomniany LKS Gnojnik, Metal znalazł się na 6 miejscu.

A klasa, grupa III:
Występująca w tych rozgrywkach Iskra Tarnów pokonała na obcym terenie Unię Gorzyce 2:0. Gospodarze do tej pory zgromadzili zaledwie 8 punktów, więc niespodzianki nie było. Iskra jest na 3 miejscu i do lidera, Radłovii Radłów traci 7 oczek. Druga jest Łukovia Łukowa, z przewagą jednego punktu na tarnowskim zespołem.

A klasa, grupa IV:
Tym razem doszło do spotkania obu dryżyn, które w tym roku występują w barwach Tarnowa. Błękitni na własnym obiekcie podejmowali Tarnovię II/Wola Lubecka. Nie udało się wywalczyć 3 punktów, które tym razem odjechały razem z gośćmi. Tarnovia umocniła tym samym swoją pozycję lidera i szykuje do awansu. Błękitni zajmują trzecie miejsce od końca, ale na dole tabeli różnice punktowe są bardzo niewielkie.

W menu po prawej stronie dostępne są aktualne tabele zespołów IV i V ligi.

%%br%%mat
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A