Komunikat Kibiców Unii Tarnów
access_time 2006-05-02 11:19:09
W odpowiedzi na wydarzenia jakie miały miejsce w przeciągu dwóch ostatnich spotkań na tarnowskim torze, kibice Unii Tarnów wystosowali odpowiedni komunikat, który zwraca się głównie do władz klubu o rozwiązanie problemu ochrony, która bardziej utrudnia oglądanie widowiska niż pomagaw jego sprawnym przeprowadzeniu.

Komunikat tarnowskich kibiców


W związku z wydarzeniami jakie miały miejsce podczas dwóch ostatnich spotkań rozegranych na tarnowskim stadionie, Kibice Unii Tarnów protestują przeciwko takiemu zachowaniu służb porządkowych. O ile jesteśmy całkowicie za zapewnieniem bezpieczeństwa wszystkim osobom, które na stadionie przy ulicy Zbylitowskiej się pojawiają, o tyle nie możemy pozwolić na akty agresywnego zachowania ze strony tych, którzy o porządek mają dbać.

Jest nam niezmiernie przykro, że stali goście, którzy na naszym obiekcie pojawiali się wielokrotnie, zostali potraktowani jak bandyci i stadionowi chuligani. W tym miejscu pragniemy przeprosić kibiców z Wrocławia i Rzeszowa za zachowanie firmy "Hektor", które odbija się na naszym wizerunku jak najbardziej negatywnie. Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko prosić wszystkich przyjezdnych o zachowanie ostrożności i uwagę na to, co dzieje się na obiekcie. Szkoda, że musimy w taki sposób zapraszać przyjezdnych.

Klubowi zaś pragniemy zasugerować rychłą wymianę zatrudnianej obecnie firmy. Zachowanie służb porządkowych całkowicie nie sprzyja dobrej atmosferze, która na tym stadionie trwa od lat. Prezentacja siły jaka ma miejsce przy kasach, a także później na stadionie, jest może potrzebna, ale w całkowicie innych okolicznościach. Nie widzimy również sensu tak skrupulatnego kontrolowania
wszystkich wchodzących na stadion. Jakież zagrożenie mogą nieść dzieci i osoby starsze? Czy wykonywanie zadań regulaminowych musi być aż tak bezmyślne?

Czy wolą klubu jest stwarzanie problemów własnym kibicom i osobom przyjezdnym? Nie trzeba głębokiego zastanowienia, aby domyślić się, jak będą wyglądały mecze wyjazdowe do Rzeszowa czy Wrocławia. Reakcją kibiców nie będziemy zaskoczeni, podobnie jak identycznym zachowaniem miejscowej ochrony, a to głównie za sprawą tak perfekcyjnych działań ze strony naszych strażników bezpieczeństwa.

Niestety, w obecnej chwili nie jesteśmy i najprawdopodobniej nie będziemy zadowoleni z poziomu bezpieczeństwa na stadionie, głównie dzięki "zaangażowaniu" firmy "Hektor", która wprowadza więcej terroru, niż wszyscy kibice razem wzięci. Profesjonalizm, jakim zostało określone działanie w trakcie meczu z drużyną rzeszowską, staje się wątpliwy i mało prawdopodobny.

Z nadzieja na szybką zmianę obecnej sytuacji
Kibice Unii Tarnów

%%br%%mat
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A