Wyniki środowej kolejki piłki nożnej
access_time 2006-05-04 10:36:06
W minioną środę wykorzystano nadarzającą się okazję do przeprowadzenia dalszej kolejki spotkań ligowych, a także na ewentualne odrabianie strat, spowodowanych ciężkimi warunkami na początku rundy wiosennej.
IV liga:
Unia Tarnów w tym dniu miała mecz wyjazdowy do Tuchowa, gdzie miała walczyć o cenne 3 punkty. Po bardzo dobrej i skutecznej grze, wygrała to spotkanie 2:1 o tym samym umocniła swoją pozycję w ligowej tabeli. Kolejny dzień z życia będą chcieli wykreślić zawodnicy Tarnovii Tarnów, którzy nie zdołali przeciwstawić się gospodarzom. Zostali rozgromieni przez Lubań Maniowy 5:1. Jedyna bramka MKSu była strzałem samobójczym zawodnika miejscowych.

Tuchovia Tuchów - Unia Tarnów 1:2
Lubań Maniowy - Tarnovia Tarnów 5:1

V liga:
Występujący w szeregach V ligi Metal/Gawro Tarnów walczy o wejście do czołówki, która zapewnia utrzymanie się na obecnym poziomie rozgrywek. Tym razem na własnym boisku podejmowali drużynę Novi Jodłówka. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1 dla gospodarzy. Ponieważ ekipy wyprzedzające tarnowską drużynę również nie potknęły się w tych spotkaniach, awans na miejsce premiowane nie był możliwy. Sytuacja staje się jednak coraz ciekawsza, obecnie wszyscy sklasyfikowani na miejscach od 3 do 7 mieszczą się w przedziale 3 punktów.

Metal/Gawro Tarnów - Novi Jodłówka 3:1

A klasa grupa III:
Iskra Tarnów - LKS Szarwark 1:0

A klasa gupa IV: (zaległy mecz z 15 kolejki)
LKS Szynwałd - Tarnovia II/Wola Lubecka 4:3

Aktualne tabele IV i V ligi znajdują się w menu po lewej stronie serwisu sportowego

%%br%%mat


Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A