Ręczni na 4 miejscu, dwie kolejki do końca
access_time 2006-05-05 12:39:43
Unia nie poradziła sobie na kieleckim parkiecie i uległa Vive II 31:23. Tym samym nie utrzymaliśmy 2 lokaty i zgodnie z wcześniejszymy prognozami spadliśmy na 4 miejsce. Do końca rozgrywek pozostało 2 kolejki. Pewna awansu jest już Stal Mielec z 5-pounktową przewagą nad wspomnianym KS Vive II Kielce.
Unia Tarnów, beniaminek I-ligi i tak sporo namieszał w tym sezonie, cały czas walcząc o najwyższe cele. Drużyna nie miała skrupułów i pokazywała, że nawet w takiej sytuacji grać można ze wszystkimi. Kilka niepotrzebnych "wpadek" spowodowało, że dzisiaj możemy walczyć już tylko o jak najlepsze miejsce w tabeli, na awans nie ma szans.

Choć na spotkanie ekipa jechała bardzo zdeterminowana, to nie udało się pokonać przeciwników, którzy przed tym spotkaniem byli tuż za Jaskółkami, przegrywając tylko stosunkiem meczów. W naszej ekipie brakło zdecydowanego lidera, czego nie można powiedzieć o gospodarzach.

Już jutro zostanie rozegrane ostatnie spotkanie w Tarnowie. Unia podejmować będzie Viret Zawiercie, drużynę, która jest o jedno miejsce wyżej od tarnowian. Szykuje się prawdziwy mecz na szczycie, tym bardziej, że każdy zdobyty lub stracony punkt powoduje roszady na miejscach od 2 do 4. Końcówka iście nerwowa.

Tydzień później sezon zakończymy wyjazdem do Białej Podlaskiej. Wyjazd ciekawy, gdyż są drużyna spisuje się dość dobrze i walki na parkiecie na pewno nie zabraknie.

%%br%%mat
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A