Unia odniosła kolejne zwycięstwo
access_time 2006-04-04 09:52:12
Przez dwie kwarty Noteć dotrzymywała kroku Unii Tarnów, ale ostatecznie przegrała 92:107.
Początek spotkania należał do podopiecznych Siergieja Żełudoka, którzy chcą podarować kibicom pierwsze zwycięstwo w sezonie. Prowadzili 16:12, ale od tego momentu Unia zaczęła grać skuteczniej. Już po pierwszej kwarcie prowadziła, a w następnej sukcesywnie powiększała przewagę, która oscylowała w granicach dziesięciu punktów. Brylował Piotr Szczotka i Wojciech Majchrzak, natomiast gospodarze grali bardzo efektownie.

Po zmianie stron do odrabiania strat rzucili się gracze Noteci. W kilku akcjach szybko zniwelowali stratę do rywala, która w 23 minucie wynosiła dwa punkty (52:54). Ale mając taki skład, jaki posiada Noteć nie można wiele zwojować. W miarę upływu czasu z inowrocławian zaczęło uciekać powietrze i goście spokojnie odskoczyli na kilka punktów, co pozwoliło im odnieść spokojne zwycięstwo.