Noteć Inowrocław - DGP Azoty Unia Tarnów 104:131
access_time 2006-04-20 11:34:39
Koszykarze DGP Azotów Unii Tarnów w meczu 2 kolejki Play-Out pokonali na wyjeździe drużynę Noteci Inowrocław 131:104. Prawdziwy show w Inowrocławiu pokazał rozgrywający Unii Bojan Malesević, który zaliczył triple-double – 17 asyst, 15 zbiórek i 11 punktów.
Ten mecz miałbyć ostatnim w tym sezonie dlatego też tarnowianie od początku spotkania grali bardzo skoncentrowani a dzisiejszy przeciwnik - drużyna Noteci wymagającym rywalem nie był dlatego też koszykarze Unii od początku próbowali śrubować rekordy.

Pierwsza połowa była prawdziwym knockdownem dla Noteci. Koszykarzom gospodarzy nic nie wpadało, a w swoich kontrach goście byli bezlitośni. Tarnowianie prowadzili po pierwszej połowie 82:35 i zapowiadał się prawdziwy pogrom na sam koniec rozgrywek. Po przerwie zawodnicy Noteci potrafili się umotywować i zapobiegli wysokiej porażce. Drugim aspektem była pierwsze sto punktów Noteci w tym sezonie.