Kolejny weekend w Odysei
access_time 2006-08-05 12:41:31
Po emocjonującej zabawie, w trakcie której w poprzednim tygodniu Odyseja obchodziła swoje 5 urodziny, dzisiaj czeka wszystkich chętnych kolejna dawka emocji. Na gości jak zwykle czeka darmowy autobus.
Przypominamy również, że osoby przyjeżdżające do klubu własnym samochodem i posiadające na nich klubowe naklejki, automatycznie uzyskują VIP-a i na wszystkie imprezy wchodzą za darmo. O szczegóły prosimy pytać ochronę na parkingu.

Wszyscy, którzy nie posiadają samochodu, na miejsce dojechać mogą specjalnie przygotowanymi busami. Z Placu Kazimierza odjazd jest w godzinach: 22:00; 23:00; 24:00. Odjazd planowany jest w godzinach 2:00; 3:00 i na 15 minut przed zakończeniem dyskoteki.

Info: www.odysejaklub.pl

Jednocześnie chcieliśmy odnieść się do pewnych komentarzy. Tarnow.net.pl będzie nadal współpracował z klubem Odyseja, gdyż naszym zdaniem jest to odpowiednie miejsce dla wszystkich lubiących dyskotekowy klimat. Mamy również prawo do komentowania wydarzeń i pisania o nieprawidłowościach czy to w zachowaniu ludzi tam przebywających, czy to samej organizacji. Do tej drugiej nie mamy żadnych zastrzeżeń, natomiast na ludzi nie zawsze można mieć wpływ. %%br%%
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A