Dni Żabna
access_time 2006-06-21 15:37:23
W dniach 24 i 25 czerwca br. Centrum Kultury w Żabnie organizuje Dni Żabna. Dwudniowe obchody odbędą się nad Zalewem w Podlesiu Dębowym. Początek imprezy, zarówno w sobotę, jak i w niedzielę o godzinie 16.00.
Centrum proponuje liczne atrakcje dla dzieci, a także dużą „porcję” muzyki w wykonaniu zarówno amatorskich, jak i profesjonalnych zespołów artystycznych.

    W programie na sobotę zaplanowano m. in. występy zespołów: Otfinowianie z Otfinowa, Nieczajnianie z Nieczajnej, a także kapel: Dąbrowiacy z Dąbrowy Tarnowskiej, Niecieczanie z Niecieczy, Tarnowskie Franty z Tarnowa. O godzinie 21.15 zapraszamy na widowisko „Nocy Świętojańskiej”. Na zakończenie wystąpi zespół „Shine” – duet australijsko-szwedzki wykonujący muzykę z różnych stron świata. Ponadto będzie można obejrzeć pokaz volkswagenów „garbusów”.

    W niedzielę  dalszy  ciąg  zabawy,  a  więc  widowisko  dla  dzieci  pt.  „Ciotka  Tekla i przyjaciele”,  występ  kabaretu  „Łonałon”,  a  następnie  koncerty  rockowe:  „Komarańcze” z Żabna, „Dwie Murzynki” i „Cafe” z Tarnowa. O godz. 22.00 zapraszamy na widowisko sztucznych ogni. Miłośników szybkich motorów zapraszamy na  pokaz motocykli z klubu „Wataha” z Tarnowa.

    Dla najmłodszych będzie również wiele zabaw i konkursów, dmuchane zamki, karuzela, zjeżdżalnia i elektryczne samochodziki oraz wiele innych atrakcji.
   
    Centrum Kultury w Żabnie serdecznie zaprasza do udziału w obchodach Dni Żabna wszystkich zwolenników dobrej zabawy na świeżym powietrzu.

%%br%%
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A