Unia Tarnów vs Bocheński KS
access_time 2006-08-09 14:43:32
W najbliższą sobotę Unia rozegra swoje drugie spotkanie w Mościcach. Tym razem do Tarnowa po punkty przyjedzie Bocheński KS, który w minionym sezonie występował w tej samej grupie, co Jaskółki

Goście w minionym sezonie zajęli 7 miejsce, zdobywając 46 punktów. Praktycznie do ostatnich kolejek nie byli pewni pozostania w rozgrywkach 4 ligi małopolskiej. Z tarnowianami zmierzyli się dwukrotnie. W pierwszym spotkaniu przegrali na wyjeździe w Tarnowie 2:1. Mecz rewanżowy zakończył się na korzyść bocheńskich piłkarzy. Przed bezbramkowym remisem uratował ich podyktowany na 2 minuty przed regulaminowym końcem spotkania rzut karny. Wykorzystali go i trzy punkty pozostały w ich rękach.

Bocheński KS sezon rozpoczął sezon, podobnie jak Unia, zwycięztwem na własnym stadionie, z MKS Trzebinia/Siersza. Wynik 2:1 pozwolił na zatrzymanie 3 punktów.

Tarnowianie wygrali swój pierwszy mecz z beniaminkiem 3:2, choć w końcówce meczu zrobiło się nerwowo. Jednak drużyna, tak jak i kibice, ma aspiracje III-ligowe, więc do tego spotkania powinna wyjść nie mniej zmotywowana.

Mecz rozpocznie się na stadionie w Tarnowie - Mościcach w sobotę 12.08 o godzinie 17:30.

Przypominamy, że w tym roku dzieci do lat 7 oraz kobiety, na mecze piłkarskie wchodzą za darmo. Bilet ulgowy kosztuje 4 zł, normalny 7 zł.


%%br%%mat
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A