Unia Tarnów zmienia trenera
access_time 2006-09-07 13:24:38
Tarnowska Unia po 7 kolejkach rozgrywek nowej Iv ligi zmienia trenera. Na miejsce Bronisława Bartkowskiego, został zatrudniony słowacki trener, Andrei Cirak. Zamiana spowodowana jest niezadowalającym stylem gry "Jaskółek".
Po kilku meczach od początku sezonu włodarze Unii Tarnów doszli do wniosku, że styl gry tarnowskich zawodników nie jest zadowalający. Co prawda wyniki nie są najgorsze, jednak zwycięstwa wydają być wymęczone. Już jutro na tarnowskim stadionie ma dojść do spotkania zawodników zarówno ze starym jak i nowym trenerem. Jak powiedział nam prezes ZKS Unia Tarnów, Andrzej Grzyb, w klubie nie ma mowy o żadnym konflikcie: "Trener nadal chce, aby drużyna osiągała jak najlepsze wyniki. Dlatego jutro planowane jest spotkanie kadry z nowym trenerem. Zmiana ta planowana była od około tygodnia i jest wynikiem słabego stylu gry naszych zawodników".

Unia wczoraj przegrała na wyjeździe z Fablokiem Chrzanów, przez co nie udało jej się odrobić straty do lidera. Przy jednym zaległym meczu, do drużyny z 1. miejsca tracili 4 punkty. Wygrana pozwoliłaby na dobrą pozycję wyjściową przed kolejnymi spotkaniami. Tymczasem porażka 6:1 wydaje się, że przelała szalę na korzyść zmiany na stanowisku prowadzącego.

Najbliższy mecz Unia zagra w sobotę o godzinie 16:00. Na stadionie w Tarnowie - Mościcach podejmować będzie Orkan Szczyrzyc. Goście do tej pory nie zgromadzili oszałamiającej liczby punktów. Strzelili 7 bramek i stracili 13, przy 8 dużych oczkach. Na wyjeździe udało się im wygrać do tej pory tylko raz, z najsłabszą w tabeli Tuchovią Tuchów.

%%br%%mat
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A