Nowy partner Domu Dziecka
access_time 2006-09-22 15:18:54
Dzieci z Domu Dziecka nr 1 w Tarnowie otrzymają odzież i obuwie od sieci sklepów wyprzedażowych Vabbi Factory Outlet. Przekazanie darów uświetni otwarcie pierwszego w Tarnowie, a trzydziestego trzeciego w Polsce salonu sieci Vabbi FO. Uroczystość odbędzie się w sobotę 23 września przy ulicy Urszulańskiej 5.

Gośćmi specjalnymi otwarcia salonu będą wiceprezydent Tarnowa - Andrzej Jeleń i dyrektor Domu Dziecka nr 1 - Edward Tokarz, który w towarzystwie swoich wychowanków odbierze dary z rąk przedstawicieli Vabbi FO. "Każda pomoc jest bardzo potrzebna. Współpracę z firmą Vabbi zainicjujemy dzięki wiceprezydentowi Andrzejowi Jeleniowi. Ma być to regularna wspólpraca, z czego oczywiście się cieszymy, bo potrzeb jest bardzo dużo - mówi dyrektor Domu Dziecka nr 1, Edward Tokarz.

 

"Tradycyjnie przy okazji otwarć nowych sklepów prosimy władze miasta o wskazanie placówki socjalnej, która potrzebuje pomocy. Cieszymy się z rozwoju naszej firmy, a nasz sukces  dzielimy z najbardziej potrzebującymi" - mówi Mariusz Szeib, prezes firmy Semax, do której należy marka Vabbi FO.

 

Działalność charytatywna wywarła duże wrażenie na Bartoszu Bosackim, reprezentancie Polski w piłce nożnej. Bosacki od końca lipca tego roku firmuje swoim wizerunkiem markę Vabbi. Właśnie chęć pomocy dzieciom sprawiła, że piłkarz podpisał kontrakt reklamowy. "Ważne jest to, że Vabbi regularnie pomaga wychowankom domów dziecka. Razem  chcemy sprawić by dzieciaki odnajdywały radość z gry w piłkę. Pracujemy nad wspólnym programem, którego celem będzie propagowanie rekreacji wśród dzieci z domów dziecka, właśnie poprzez grę w piłkę nożną" – mówi Bartek Bosacki.

 

Vabbi Factory Outlet opiekuje się 38 placówkami pomocy dzieciom w całej Polsce. Każdy nowy sklep Vabbi oznacza zwiększenie tej liczby o kolejny dom dziecka. Moment otwarcia jest  początkiem stałej współpracy. Od tej chwili dzieci otrzymują od firmy odzież i obuwie z okazji Dnia Dziecka i Bożego Narodzenia.

 

Salon Vabbi Factory Outlet w Tarnowie będzie już trzydziestym trzecim punktem handlowym sieci wyprzedażowej. Do tej pory 30 sklepów znajduje się w Polsce i 2 na Litwie. Vabbi Factory Outlet jest siecią działającą na zasadzie stałej wyprzedaży. Oferuje odzież oraz obuwie znanych polskich i zagranicznych producentów, w cenach od 30 do 70 proc. niższych niż w sklepach firmowych. Towar pochodzi z końcówek serii lub z minionych sezonów. Vabbi FO istnieje od 1999 roku i jest pierwszą, a zarazem największą siecią outletową w Polsce. Właścicielem Vabbi jest poznańska firma Semax S.A., do której należą także marki Deep i Hot Oil. 

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A