Zmiany w szeregach ZKS Unia Tarnów
access_time 2007-01-25 14:23:33
Tarnowski klub już od dłuższego czasu boryka się ze sporymi problemami finansowymi. Część sekcji została wyłączona już administrowania przez ZKS (żużel, koszykówka), jednak pozostały inne sekcje, które nadal wymagają wkładu finansowego. Poza tym potrzebny jest sposób na spłatę obecnego zadłużenia.
Nowym Prezesem ZKS Unia Tarnów, został 61-letni Stanisław Piwowarski, były zawodnik drużyny piłkarskiej klubu, a także działacz sekcji piłki ręcznej. Jego kandydatura została wybrana jednomyślnie przez Radę Klubu. Pierwszorzędną sprawą jest oczywiście zmniejszenie zadłużenia Jaskółek i znalezienie środków na dalszą działalność.

Ponadto do walki o lepsze warunki dla tarnowskich zawodników włączyli się również kibice. Reaktywowane stowarzyszenie "Wierni", podjęło już rozmowy z v-ce Prezydent Tarnowa, Dorotą Skrzyniarz. Szczególną uwagę skierowano na rozwój drużyny piłki nożnej, która wśród tarnowskich ekip, pomimo czwartoligowego bytu i tak miewa się najlepiej. Tarnowscy kibice spotkali się nie tylko z miłym przyjęciem, ale również zapewnieniem dalszej współpracy pomiędzy władzami Urzędu Miasta Tarnowa oraz Stowarzyszenia. W najbliższym czasie planowane jest również spotkanie z nowym Prezesem ZKS Unia Tarnów, oraz kolejne rozmowy z osobami zajmującymi się rozwojem sportu w regionie.

Czekamy na kolejne informacje, które w końcu doprowadzą do zdecydowanego awansu tarnowskich zespołów w ligowych rozgrywkach.
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A