Medale tarnowskich sportowców
access_time 2007-03-29 19:22:04
W Urzędzie Miasta Tarnowa przy ulicy Mickiewicza odbyło się 28 marca spotkanie zastępcy prezydenta Doroty Skrzyniarz z zawodnikami, trenerami i działaczami tarnowskiego oddziału Polskiego Stowarzyszenia Społeczno – Sportowego „Sprawni Razem”. Sportowcy – członkowie stowarzyszenia zdobyli w ostatnich tygodniach medale Mistrzostw Polski i Mistrzostw Świata w narciarstwie alpejskim. Prezydent Ryszard Ścigała wystosował do najlepszych zawodników oraz ich trenerów listy gratulacyjne.

soprt1 Kilkunastu sportowców, reprezentantów Polski i Polskiego Towarzystwa Społeczno – Sportowego wraz z trenerami odwiedziło w środę siedzibę Urzędu Miasta Tarnowa. Tarnowscy sportowcy zdobyli w ostatnich dniach medale Mistrzostw Polski i Mistrzostw Świata w narciarstwie alpejskim rozegranych w Zakopanem. Gratulacje i podziękowania medalistom oraz ich trenerom złożyła w imieniu władz miasta Dorota Skrzyniarz, zastępca prezydenta Tarnowa zajmująca się na co dzień problematyką sportu w Urzędzie Miasta Tarnowa.

W trakcie spotkania przedstawiciele stowarzyszenia opowiedzieli zarówno o swoich dotychczasowych osiągnięciach, jak i sportowych planach na przyszłość. Zawodnicy reprezentujący stowarzyszenie „Sprawni Razem” w większości od kilku lat uczestniczą w zawodach i rozgrywkach sportowych, nie tylko w narciarstwie, czy sportach zimowych, ale również w tenisie, siatkówce, pływaniu oraz żeglarstwie.

sport2 Prezydent Ryszard Ścigała wystosował do zawodników, trenerów i działaczy listy gratulacyjne. - Serdecznie gratuluję wysokiego wyniku sportowego osiągniętego podczas Mistrzostw Polski w narciarstwie alpejskim – „Sprawni Razem” Zakopane 2007. Jestem przekonany, że prezentowana przez Państwa postawa sportowa jest przykładem wytężonej pracy i niezłomnego dążenia do wytyczonego celu – napisał m.in. Ryszard Ścigała.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A