Akademia Kobiet - wznowienie
access_time 2007-04-26 08:00:50
Akademia Kobiet to instytucja działająca w Tarnowie od zeszłego roku. Jej celem jest zachęcanie kobiet do samopoznawania, oraz nieseinie im pomocy psychologiczno-wspierającej. Najbliższe spotkanie w czwartek 26 kwietnia.

Założycielem i pomysłodawcą Akademii Kobiet jest małżeństwo - Anna i Marek Taranowie. Marek Taran jest socjologiem, pedagogiem i religioznawcą. Kilkunastoletni okres pracy na różnych poziomach edukacji - od szkołu podstawowej po uniwersytet - przekonał go, że za mało czasu poświęcamy zajrzeniu wgłąb siebie. Aby zmienić tę sytuację powołał w Łodzi, gdzie mieszka i pracuje, Centrum Psychologiczno-Terapeutyczne, Akademię Wiedzy Holistycznej oraz właśnie Akademię Kobiet.

Tarnowskie spotkania z tego cyklu prowadzone są przez łódzką kadrę i dotyczą w zasadzie tych samych tematów. Pierwsze, które odbędzie się po trzymiesięcznej przerwie, rozpocznie się w czwartek (26.04) o godzinie 18:00 i trwać będzie około 2 godziny. Miejscem spotkania, jak zwykle, będzie Zespół Szkół Społecznych na Placu Rybnym 2. Marek Taran wygłosi na nim wykład zatytułowany "Anatomia duchowa kobiety".

Ze względu na konieczność pokrycia kosztów wynajęcia sali oraz podróży prelegentów, wstęp na spotkanie jest płatny i wynosi obecnie 10 zł.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A