Wróblewski Quartet w Tarnowie
access_time 2006-11-15 16:07:12
Klub Jazzowy Tarnowskiego Centrum Kultury zaprasza na znakomity koncert jazzowy formacji Ptaszyn Wróblewski Quartet, 17 listopada 2006r. o godz. 19.30 w Piwnicach TCK.
Ptaszyn Wróblewski w Piwnicach TCK wystąpi wraz ze swoim kwartetem w składzie: Jan Ptaszyn Wróblewski - tenor sax Wojciech Niedziela - piano Jacek Niedziela - bass Marcin Jahr - drums W koncercie zaprezentowany zostanie wyjątkowo obfity program Kwartetu, zawierający m.in. standarty jazzowe w nowych wersjach, znane jazzowe kompozycje - także polskie (Komeda, Trzaskowski, Kurylewicz) oraz utwory leadera formacji Jana Ptaszyna Wróblewskiego. W roku 2005 zespół nagrał płytę "Real Jazz", która została nominowana do nagrody „Fryderyka 2005” w kategorii Album Jazzowy. Bohaterem wieczoru niewątpliwie będzie maestro Jan Ptaszyn Wróblewski, lecz udział w koncercie ścisłej czołówki najlepszych muzyków jazzowych z Kwartetu jest gwarancją doskonałego koncertu, na który bardzo serdecznie zapraszamy. Bilety w cenie: 25 zł (10 zł- członkowie Jazz Klubu; 15 zł- młodzież szkolna oraz studenci za okazaniem legitymacji) do nabycia w Biurze Obsługi TCK – Rynek 5 w godzinach od 8.00 do 18.00.


KONKURS

Dla naszych czytelników mamy do rozlosowania jedno podwójne zaproszenie. Zwycięzcą zostanie autor wiadomości, która dotrze do nas pierwsza. Prosimy o wysyłanie maili na adres: redakcja (at) tarnow.net.pl

Wiadomość zostanie przesłana do zwycięzcy w piątek około godziny 12:00. Wejściówka będzie do odebrania w siedzibie TCK w piątek przed wieczornym koncertem.
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A