Nowastacja rusza już jutro
access_time 2007-04-27 14:09:44
W Tarnowie brakowało do tej pory niezależnej, lecz profesjonalnej rozgłośni internetowej, emitującej przez 24 godziny na dobę muzykę różnych nurtów. Odpowiedzią na to zapotrzebowanie jest powstanie Nowejstacji.pl

Nowastacja.pl to niekomercyjna rozgłośnia stworzona i prowadzona przez pasjonatów techniki radiowej i miłośników najlepszej muzyki. Jak uważa Bartłomiej Hacias - jeden z członków Zarządu radia, "Powołując do życia tę inicjatywę, udało nam się skupić wokół Nowejstacji doskonałych prezenterów, charakteryzujących się nie tylko dobrym rozeznaniem muzycznym, ale też będących ludźmi utalentowanymi".

Uważny dobór zespołu osób tworzącychy radio Nowastacja.pl zaowocował ogromną różnorodnością w klimatach, tworzących cykle audycji. Wśród najciekawszych programów cyklicznych, jakie będą prezentowane na falach Nowejstacji.pl wymienić można:

Welcome To My Music World - Marcin "ICE" Tomaszewski prezentuje podsumowanie całego bieżącego tygodnia. Przedstawimy wam również sylwetki słynnych DJ'i. Nie zabraknie świetnej muzyki zarówno tej najnowszej jak i klasyków. W piątek od godziny 17.

CH Podwieczorek - Łukasz "Cobee" Kobylarz zaprasza na podwieczorek, na którym serwujemy tylko dania z kuchni klubowej & houseowej. Każdy znajdzie choć mały kęs dla siebie. Jak zwykle możecie zawieszać ucho w cieplutkich i przyjemnych klimatach. Nie zabraknie również starszych sprawdzonych rarytasów. Zaś na dopełnienie uczty podajemy świeżutkie doniesienia z klubowych parkietów i szykujących się imprez... Wtorek o 20.00 i czwartek 21:00

Hip-hopowa myjnia - niewolnik gry Counter-Strike oraz miłośnik dobrego hip-hopu, Krzszysztof Krawczyk (sic!), zaprasza na swoje kursy we wtorek od 21:30 do 22:30 i piątek od 21:30 do 23:00

W mroczne kręgi audycji Prosektorium wprowadzi zaś swoich słuchaczy Dariusz Hołda. Usłyszycie w niej bezkompromisową i brutalną muzę od Grind, Death, Black Metal az po Haevy i Rockowe klasyki.

Załoga rozgłośni Nowastacja.pl zaprasza do słuchania swoich programów w Internecie pod adresem www.nowastacja.pl . Jak zapewniają jej prezenterzy, po jutrzejszej, oficjalnej inauguracji działalności stacji, świat nie będzie już taki sam.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A