Kronika Policyjna
access_time 2007-05-09 13:08:00
Poniżej prezentujemy sprawozdanie z działań tarnowskiej policji podjętych w ostatnich dniach.

Wczoraj został zatrzymany 18-letni mieszkaniec Tarnowa który w okresie pomiędzy 2-8 maja br. dokonywał systematycznych kradzieży różnego rodzaju artykułów spożywczych i przemysłowych w sklepie w Rzepienniku Strzyżewskim . W chwili zatrzymania posiadł przy sobie skradzione przedmioty na kwotę 352 zł.( wody toaletowe, dezodoranty) . Właściciel wycenił wszystkie straty spowodowane kradzieżami na kwotę 1000 zł. Wydarzenia te zarejestrowała kamera sklepowa. Sprawca został umieszczony w Policyjnej Izbie Zatrzymań.

Wczoraj w Tarnowie w sklepie mieszczącym się na Oś. Legionów mężczyzna odwracając uwagę właścicielki sklepu skradł z lady saszetkę wraz z pieniędzmi w kwocie 500 zł. Pokrzywdzoną jest 26-letnia mieszkanka Tarnowa.

Policjanci z Komisariatu Policji Tarnów-Centrum ujawnili wczoraj w czasie wykonywania czynności służbowych nielegalny pobór energii elektrycznej w jednym z mieszkań przy ul. Żydowskiej w Tarnowie. Na miejsce zostali wezwani pracownicy Zakładu Energetycznego z którymi wspólnie przeprowadzono czynności. Za kradzież energii elektrycznej grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze...