Kronika Policyjna
access_time 2007-05-11 08:29:42
Poniżej prezentujemy sprawozdanie z wczorajszej działalności policji. Oprócz dwóch przypadków kradzieży stróże prawa zajmowali się ciałem, znalezionym w Rychwałdzie.

Wczoraj na Policję zgłosił się 51-letni mieszkaniec Faliszowic który poinformował, że na swojej działce w miejscowości Rychwałd w nowobudowanym domu odnalazł prawdopodobnie ludzkie zwłoki. Na miejsce przybyła grupa operacyjno-dochodzeniowa wraz z prokuratorem która przeprowadziła oględziny wskazanego miejsca. Wewnątrz budynku znajdowały się zwłoki w stanie całkowitego rozkładu . Przy zwłokach znaleziono portfel wraz z dokumentami na nazwisko mężczyzny urodzonego w 1928 roku mieszkańca Rychwału. Wstępne czynności na miejscu zdarzenia wykluczyły działanie osób trzecich. Zgodnie z decyzją prokuratora zwłoki zabezpieczono w prosektorium. Trwają czynności zmierzające do całkowitej identyfikacji zwłok.

Z samochodu Nissan Sunny zaparkowanego przy ul. Towarowej w Tarnowie skradziono perfumy a także uszkodzono radioodtwarzacz CD. Sprawca dostał się do środka samochodu rozbijając szybę. Wartość strat wynosi 800 zł. na szkodę mieszkanki Brzozówki.

W okresie pomiędzy 1 lutego a 9 maja br. w internacie ZSOiT w Tarnowie doszło do kradzieży. Sprawca posługując się prawdopodobnie oryginalnym kluczem kilkakrotnie wchodził do jednego z pokoi , przeszukiwał znajdujące się tam rzeczy i kradł różne przedmioty i pieniądze ( głownie ubrania i biżuterię srebrną ). W sumie straty wynoszą ok. 820 zł. na szkodę trzech dziewcząt mieszkanek internatu.

Komentarze...