Dzieci ofiarami nierozważnych dorosłych
access_time 2007-05-15 13:53:18
Tarnowska policja przestrzega przed brakiem rozwagi, której ofiarami paść mogą dzieci. W dniu wczorajszym zanotowano dwa takie przypadki. W pierwszym będąca pod wpływem alkoholu matka nie dopilnowała syna, w drugim zaś kierowca spowodował wypadek, w którym ucierpiało jedenastomiesięczne dziecko. Odnotowano też jedno włamanie.

Policjanci KP Tarnów Centrum zatrzymali 32 letnią mieszkankę Tarnowa, która będąc zobowiązana do sprawowania opieki nad nieletnim, dopuściła, że jej 9 letni syn wspiął się na drzewo po czym spadł doznając pęknięcia czaszki. Nieletni przewieziony do szpitala został hospitalizowany. Ponadto w tym samym miejscu i czasie niewłaściwie sprawowała opiekę nad dwoma córkami w wieku 2 i 12 lat będąc w stanie nietrzeźwym.
Badanie matki wykazało ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Córki oddano pod opiekę rodzinie.

14 bm godz.17.23 w Tarnowie na ul. Nowodąbrowskiej kierujący Fiatem Uno mieszkaniec Smęgorzowa najechał na tył poprzedzającego go sam. Peugeot, który wykonywał manewr skrętu w lewo. Kierującą była 25 letnia mieszkanka Nowodworza, której 11 miesięczne dziecko doznało złamania kości potylicy i przebywa w szpitalu.

Podczas ostatniego weekendu w Tarnowie na ul. Krzyskiej NN sprawcy po uprzednim wyrwaniu kraty w wiacie firmy budowlanej dostali się do pomieszczeń warsztatu, następnie pozrywali kłódki przy szufladach po czym skradli elektronarzędzia oraz kable spawalnicze wartości 15000 zł.

Komentarze...