Nowe nadzieje, oczekiwania w związku z inauguracją roku szkolnego
access_time 2007-09-03 16:24:16
Od wczesnych godzin porannych w Tarnowie można było obserwować wzmożony ruch odświętnie ubranej młodzieży. To znak, że dziś rozpoczął się rok szkolny.
fot. Michał StańczykW atmosferze ciszy i spokoju uczniowie szkół różnych szczebli uczestniczyli w mszach świętych inaugurujących rok szkolny. Spotkali się również w swoich szkołach z nauczycielami, rówieśnikami. Był czas na oficjalne powitania dyrekcji, wakacyjne wspomniania.

Słowa do uczniów tarnowskich szkół skierował także włodarz miasta Ryszard Ścigała Niech ten rok szkolny przyniesie wam wiele pozytywnej energii, wytrwałości w zdobywaniu wiedzy, nowych doświadczeń, a przede wszystkim zadowolenia z własnej pracy, bo im trudniejsze wyzwania podejmiecie, tym większą będziecie mieli satysfakcję z realizacji wyznaczonych celów . Portal tarnow.net.pl również przyłącza się do słów prezydenta. Mamy nadzieję, że nowy rok szkolny, będzie obfitował w wiele waszych sukcesów.

W tym roku uczestniczyliśmy w uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego w II Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Hetmana Tarnowskiego oraz Gimnazjum Dwujęzycznym im. św Kingi w Tarnowie.

fot. Michał Stańczyk kontakt: michalstanczyk(at)tarnow.net.pl
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A