!!! Koncert Szymona Wydry & Carpe Diem !!! 15 września w Blue Max !!!
access_time 2007-09-13 17:40:22
Blue Club i „Żak” 15 września zapraszają na koncert Szymona Wydry & Carpe Diem do klubu Blue Max (Tarnów, Mościckiego 8).

Szymon Wydra to znakomity wokalista rockowy. Jego kariera rozpoczęła się kilkanaście lat temu… , kiedy to w 1992 roku razem z przyjaciółmi założył zespół Carpe Diem.

Ogromną popularność zyskał dzięki udziale w pierwszej edycji programu Idol w 2002 roku, gdzie zyskał uznanie zarówno telewidzów jak i krytyków muzycznych zasiadających w Jury. Kilka miesięcy później ukazał się pierwszy album grupy pt. ”Teraz Wiem” z którego pochodzą przeboje: Teraz wiem i Pozwól mi lepszym być.

Medialne wsparcie prasy, radia i telewizji przyczyniło się do organizacji licznych koncertów zespołu zarówno w kraju jak i za granicą, dzięki którym zespół zdobył dużą popularność i wielu fanów.

Jesienią 2005 r. zespół wydał kolejną płytę "Bezczas", która w przeciągu kilku następnych miesięcy uzyskała status Złotej, a tytułowy utwór „Życie jak poemat” stał się wielkim hitem.


!!! Konkurs !!!

I tym razem współorganizator imprezy Ogólnopolska Sieć Szkół Policealnych „Żak” ma dla Was niespodziankę!

Wystarczy, że odpowiesz na jedno bardzo proste pytanie:
Wymień imprezy (koncerty) w klubie Blue Max, których współorganizatorem był Żak ?

Do tej pory było ich siedem.
Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wymienić trzy. W pierwszej kolejności, jednak rozlosowane zostaną nagrody spośród osób, które wymienią najwięcej.

Do wygrania:
- 1 x loża wraz z wejściówkami* dla Ciebie i twoich znajomych na sobotnią imprezę.
- podwójne zaproszenia na sobotnią imprezę.

Na poprawne odpowiedzi czekamy do czwartku do godz.: 20. Odpowiedzi, Imię i nazwisko, tel. kontaktowy, przesyłajcie na adres: m.saj(małpa)zak.edu.pl. W temacie proszę wpisać: "Żak - wejściówki na koncert.
Wśród nadesłanych poprawnie odpowiedzi rozlosujemy zwycięzców !!! Wyniki konkursu ogłosimy w piątek (około godziny 12) na stronie www.tarnow.net.pl

Oprócz tego Żak ma do rozdania dla swoich słuchaczy oraz dla osób zapisujących się do szkoły 50 wejściówek !!!

Dla osób, którym nie uda się zdobyć wejściówek:
wstęp 15 zł, z ulotką 10 zł - ulotkę zniżkową znajdziesz u ulotkowiczów Żak-a !!!

Wejściówki uprawniają również do darmowego wejścia do Blue Club przy ul. Krakowskiej 8.

!!! ZAPRASZAMY !!!

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A