Bezpłatne badania Servier dla Serca dla mieszkańców Tarnowa.
access_time 2007-09-12 17:39:13
W poniedziałek 17 września do Tarnowa zawita Kardiologiczna Poradnia Servier. Mieszkańcy Tarnowa i okolic będą mogli skorzystać z bezpłatnych badań profilaktycznych mających na celu zapobieganie chorobom układu krążenia, w tym: badania ciśnienia tętniczego,poziomu cholesterolu i glukozy we krwi oraz EKG. Dla osób z nieprawidłowymi wynikami badań przewidziane są bezpłatne konsultacje kardiologiczne.

Badania dla mieszkańców Tarnowa w Kardiologicznej Poradni Servier będą trwać od godziny 10.00 do 18.00 na Placu Sobieskiego.

Natomiast w godzinach 11.00 - 13.00 odbędzie się dyżur prasowy z udziałem koordynatora regionalnej Akcji Servier dla Serca, panem Dr Markiem Skurą z Oddziału Kardiologii, Szpitala Wojewódzkiego im Św. Łukasza.


BEZPŁATNE BADANIA I KONSULTACJE DLA MIESZKAŃCÓW TARNOWA W RAMACH V, JUBILEUSZOWEJ EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI PROFILAKTYCZO-EDUKACYJNEJ

SERVIER DLA SERCA

17 września ( poniedziałek ) w godz. 10.00 - 18.00* na Placu Sobieskiego.

Osoby odwiedzające Kardiologiczną Poradnię Servier będą mogły:

- wykonać bezpłatne badania
- stężenia glukozy
- stężenia cholesterolu we krwi
- ciśnienia tętniczego
- EKG
- w razie stwierdzenia nieprawidłowości skorzystać z bezpłatnej konsultacji lekarskiej,
- odwiedzić namiot edukacyjny,
- obejrzeć film o czynnikach ryzyka chorób układu krążenia, zdrowym stylu życia i prawidłowych nawykach żywieniowych.

* Rejestracja pacjentów oraz wydawanie numerków rozpoczyna się o godz. 10:00. Kardiologiczna Poradnia Servier może przyjąć ograniczoną liczbę osób.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A