Dodatkowe propozycje dla młodych piłkarzy
access_time 2007-07-25 12:46:31
W programie imprez letnich zorganizowanych przez Urząd Miasta Tarnowa wspólnie z działającymi w mieście klubami sportowymi znalazło się pięć dodatkowych turniejów piłki nożnej dla dzieci spędzających wakacje w mieście. Na organizację dodatkowych imprez z budżetu miasta przeznaczono blisko pięć tysięcy złotych.


30 lipca na boisku Klubu Sportowego „Tamel” Tarnów, zorganizowany zostanie pierwszy z pięciu dodatkowych turniejów piłki nożnej dla dzieci, spędzających wakacje w mieście. W zawodach mogą uczestniczyć młodzi piłkarze, którzy nie ukończyli 15 roku życia. Zapisy przyjmowane będą w dniu zawodów od godziny 9, rozgrywki zaplanowano pomiędzy 10 a 15. Organizatorami turnieju są Urząd Miasta Tarnowa i KS „Tamel”.

Cztery dodatkowe turnieje piłki nożnej dla najmłodszych zaplanowano na sierpień. 20 sierpnia kolejny turniej dla zawodników do lat15 odbędzie się na boisku KS „Tamel”, natomiast w dniach 2, 16 i 31 sierpnia turnieje piłki nożnej dla dzieci i młodzieży odbędą się na obiekcie KS "Iskra" przy ul. Krzyskiej 116. Drużyny będą mogły zapisywać się do udziału w zawodach w dniu rozpoczęcia turnieju od godziny 9, początek rozgrywek zaplanowano na 10.

Dodatkowe zajęcia sportowe i rekreacyjne dla młodzieży sfinansowane zostaną z budżetu miasta. Na organizację pięciu dodatkowych wakacyjnych turniejów piłkarskich przeznaczono blisko pięć tysięcy złotych.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A