Wakacje w przedszkolach
access_time 2007-07-27 19:38:38
Młodzi tarnowianie chętnie korzystają z wakacyjnej oferty tarnowskich przedszkoli. W lipcu czynne były w mieście cztery przedszkola, podobnie będzie w sierpniu. W pierwszym miesiącu wakacji z propozycji tarnowskich przedszkoli skorzystało około 300 dzieci, w sierpniu będzie ich o prawie sto więcej. Rodzice, którzy chcieliby jeszcze wysłać dziecko do przedszkola w sierpniu mogą skorzystać jedynie z miejsc zwolnionych przez dzieci wcześniej zapisane.


Prawie 300 dzieci skorzystało w lipcu z wakacyjnej oferty tarnowskich przedszkoli. W mieście czynne były cztery przedszkola, w których uruchomiono 12 oddziałów. Jeszcze większa liczba dzieci skorzysta z przedszkola w sierpniu. W kolejnych czterech przedszkolach – nr 13, 32, 34 i 35 otwartych zostanie 15 oddziałów, w których opieką objętych zostanie łącznie blisko 400 dzieci.
Istnieje jeszcze możliwość zapisania dziecka do przedszkola na sierpień, ale pod warunkiem, że ktoś zrezygnuje z zarezerwowanego wcześniej miejsca. - "Zapisy do przedszkoli na okres lata przeprowadzano dużo wcześniej, obecnie skorzystać można jedynie z miejsc zwalnianych przez inne dzieci. Wiedzę na ten temat uzyskać można bezpośrednio w każdym z czterech przedszkoli "– mówi Stanisław Świerczek, dyrektor Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa.
Opłata za przedszkole w okresie wakacji jest taka sama jak w pozostałych miesiącach roku.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A