I Zlot Motocyklowy "TARNÓW 2007"
access_time 2007-08-09 18:59:16
W dniach od 17 do 19 sierpnia 2007 roku będziemy w Tarnowie gościć grupy motocyklistów z całej Polski a przede wszystkim grupy zagraniczne.
W całej Polsce  organizowane jest wiele zlotów motocyklistów, o których możemy usłyszeć w radiu i telewizji i właśnie przyszedł czas, aby w Tarnowie również odbyła się taka impreza.
 
Dzięki Tarnowskiej Konfederacji Motocyklistów WATAHA, która istnieje już od 4 lat, po raz pierwszy w Tarnowie, pod patronatem Prezydenta Miasta, będziemy mogli być świadkami tego wydarzenia. W spotkaniu biorą licznie udział grupy motocyklistów z Polski, jak i goście z zagranicy : Czech, Słowacji czy Ukrainy.
 
Celem imprezy poza samym spotkaniem się licznych grup motocyklowych, nawiązaniem nowych znajomości, wymianą doświadczeń, jest również zaprezentowanie się ludziom danego miasta, regionu czy wreszcie rzeszy widzów, których na pewno nie zabraknie.
 
Zlot rozpoczyna się w piątek (17 sierpnia 2007 r.) przejazdem motocykli na tarnowski Rynek około godziny 19:00 podczas koncertów bluesowych.
 
W sobotę (18 sierpnia 2007 r.)w godzinach rannych i dopołudniowych odbędą się dwie wycieczki : jedna dla motocykli terenowych, druga zaś spokojną trasą dla pozostałych. W dalszych planach od 13:00 do 18:00 na Stadninie Ogierów w Klikowej będzie można odwiedzić obozowisko zlotowiczów i wziąć udział w wielu konkursach, a także zobaczyć pokazy wyczynów motocykli krosowych.
 
Pod wieczór odbędzie się pod eskortą policji „parada świateł” – przejazd motocykli w kierunku tarnowskiego Rynku.
 
Mamy nadzieję, że organizatorom wszystko się powiedzie, a to wspaniałe wydarzenie zostanie na stałe wpisane do kalendarza imprez miejskich.
 
Informacje szczegółowe na temat zlotu i Tarnowskiej Konfederacji Motocyklistów WATACHA na ich stronie : www.wataha.strefa.pl
 
Tekst : Kamil Zyznar – kamil.art@poczta.fm
 
 
Komentarze...