Koncert SUMPTUASTIC W Blue Max !!! Zgarnij wejściówki !!!
access_time 2007-08-17 14:50:11
18 sierpnia Blue Club i „Żak” zapraszają na koncert SUMPTUASTIC w Blue Max

%%br%%
Sumptuastic to siedmio-osobowa grupa należąca do czołówki polskiej muzyki pop i dance. Zadebiutowała w 2001 roku albumem "…bo to wszystko jest dla ciebie”, który sprzedał się w liczbie ponad 80 tysięcy egzemplarzy. Pochodzący z niego utwór ‘Kołysanka” to wielki przebój. Refren „…a ja będę Twym aniołem” do dziś jest niezwykle często grany w dyskotekach i rozgłośniach radiowych.

Występy w klubach i dyskotekach sprawiły, że zespół zdobył zasłużoną popularność. Muzyka jaką grają to pop-rock z domieszką dance. Główną siłą zespołu są romantyczne teksty, wzruszające melodie oraz szczery, bezpretensjonalny przekaz. Na scenie prezentują bardzo oryginalny show, porywają publiczność, a ich koncerty są niezapomnianym przeżyciem.

!!! Konkurs !!!

I tym razem jeden z organizatorów imprezy Ogólnopolska Sieć Szkół Policealnych Żak ma dla Was niespodziankę!

Wystarczy, że odpowiesz na jedno bardzo proste pytanie: Jakie kierunki są w Żak-u?? (wymień co najmniej 3).

Do wygrania: 2 x loża wraz z wejściówkami* dla Ciebie i dla 10-tki Twoich znajomych na sobotnią imprezę.

Na poprawne odpowiedzi czekamy do czwartku do godz.: 20. Imię i nazwisko, tel. kontaktowy, przesyłajcie na adres: m.saj(małpa)zak.edu.pl. W temacie proszę wpisać: "Żak - wejściówki na koncert. Wśród nadesłanych poprawnie odpowiedzi rozlosujemy zwycięzców !!!

Oprócz tego Żak ma do rozdania dla swoich słuchaczy oraz dla osób zapisujących się do szkoły 50 wejściówek !!!Komentarze...