Kronika Policyjna
access_time 2007-05-25 08:51:58
W dniu wczorajszym tarnowska policja odnotowała dwie kradzieże oraz potrącenie dziecka. Funkcjonariusze apelują o rozważne korzystanie z dróg. Odpowiedzialność za bezpieczeństwo spoczywa na wszystkich uczestnikach ruchu: kierowcach, rowerzystach oraz pieszych.

W dniu wczorajszym, 24 maja, o godz. 10.00 w Tarnowie na ul. Szkotnik patrol KP Tarnów-Centrum zatrzymał na gorącym uczynku włamania 29 letniego karanego już w przeszłości mieszkańca Tarnowa. On to po wyważeniu desek zabezpieczających okno magazynu firmy handlowej wszedł do środka i w tym momencie został zauważony przez pracownika firmy, który powiadomił Policję.

Również wczoraj o godz. 16.10 Komenda Policji w Żabnie został powiadomiony przez nieznaną osobę o kradzieży jaka miała miejsce w sklepie spożywczym w Łęgu Tarnowskim. Sprawca wszedł do sklepu i pod nieuwagę ekspedientki która wyszła na zaplecze otworzył kasę fiskalną i skradł 1200 zł. Próbująca go zatrzymać ekspedientka została przewrócona na posadzkę a złodziej zbiegł. Przybyli na miejsce policjanci podjęli pościg i na drodze prowadzącej do Ilkowic zatrzymali sprawcę 28 letniego mieszkańca Żabna. Odzyskano skradzioną gotówkę w całości.

24 bm godz. 18.10 w Jadownikach Mokrych kierująca samochodem Daewoo Tico 30 letnia mieszkanka Jadownik Mokrych potrąciła przebiegającego przez jezdnię 7 letniego mieszkańca tejże miejscowości, który doznał ogólnych potłuczeń i pozostał na obserwacji w szpitalu.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A