Weekend w statystykach policji
access_time 2007-05-28 15:49:52
Przemoc i narkotyki - tak w skrócie scharakteryzować można zdarzenia, którymi zajmowali się miejscowi policjanci. Zatrzymano m.in. młodego Tarnowianina, któremu zarzuca się rozprowadzanie środków odurzających oraz dwóch krewkich mężczyzn, którzy jednej nocy dokonali dwóch brutalnych napaści.

Wczoraj, 27 maja, nad ranem, w jednym z tuchowskich lokali gastonimicznych dwaj młodzi mężczyźni, grożąc mieszkańcowi Tuchowa utratą zdrowia i życia, przeszukali mu kieszenie i skradli telefon komórkowy wartości 150 zł. Po dokonaniu rozboju udali się na tuchowski Rynek, gdzie pobili innego mieszkańca tego miasta. Policjanci z Komendy Policji w Tuchowie, tuż po tym jak zostali poinformowani o zaistniałych zdarzeniach, zatrzymali winnych. Okazali się nimi 27 letni mieszkaniec Karwodrzy oraz 23 letni mieszkaniec Tuchowa. Obydwaj zostali osadzeni w policyjnych aresztach.

27 bm w Tarnowie na ul. Ks. Marszałka ( w chwili gdy mieszkanka Wierzchosławic przebywała na placu targowym „Kapłanówka”) nieznany sprawca skradł jej samochód Cinquecento wartości 5000 zł.

26 bm ok. 18.00 w Tarnowie na ul. Krakowskiej stojący w bramie bloku mężczyźni rzucili nieustalonym przedmiotem w kierunku będącego w ruchu Forda Sierry, w wyniku czego doszło do rozbicia przedniej szyby. Tuż po zdarzeniu policjanci KPTC zatrzymali sprawców uszkodzenia mienia - 20 i 22 latka mieszkańców Tarnowa.

Policjanci KMP Tarnów zatrzymali 19 letniego Krystiana B., mieszkańca Tarnowa, któremu zarzucono, że w okresie od stycznia bieżącego roku, działając z chęci zysku, jednemu z mieszkańców Tarnowa kilkadziesiąt razy udzielił środków odurzających w postaci 100 gr amfetaminy, 50 gr marihuany i 50 tabletek ekstazy o łącznej wartości 4000 zł. Na wniosek prokuratora Sąd Rejonowy w Tarnowie zastosował areszt tymczasowy na okres 3 miesięcy.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A