Dzień Dziecka już jutro
access_time 2007-05-31 17:22:17
Pierwszy czerwca to dzień, w którym obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Dziecka. W Tarnowie i okolicach zorganizowano imprezy. mające uświetnić ten dzień.

Tarnowskie Centrum Kultury z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka zaprasza od godz. 16.do 20. Tarnowskie Centrum Kultury zaprasza najmłodszych tarnowian do Ogródka Jordanowskiego. W programie: gry i zabawy z nagrodami, koncert perkusistów ze Szkoły Muzycznej w Tarnowie, koncert „Centrum Uśmiechu”, czyli piosenki do wierszy Jana Brzechwy i Juliana Tuwima, pokazy Policji Straży Pożarnej, smakołyki i wesołe dmuchane miasteczko.
Natomiast 2 czerwca o godzinie 17. na Stadionie Miejskim w Mościcach odbędzie się żużlowy mecz juniorów Polska – Czechy. Młodzież do lat 15 może tego dnia wejść na zawody za darmo.

Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe na koncert "Mały Bezan" oraz towarzyszące mu zabawy, prezentacje i konkursy. Ten szczególny dzień, jakim jest 1 czerwca będzie można świętować w atmosferze morskich opowieści i żeglarskiej piosenki. Zapraszamy od godz. 9:00 na boiska sportowe przy Pałacu Młodzieży w Tarnowie, ul. Piłsudskiego 24.

PROGRAM:

9.00:
występy taneczne
występy solistów
pokazy sportowe
konkursy plastyczne dla dzieci

10.00: - blok Festiwalu Bezan
widowisko muzyczne – „Rejs dookoła świata”
występ grupy szantowej „The Cotton”
grupy SONATINA ze szkoły podstawowej nr 9

11.00:
konkursy taneczne dla dzieci

Gminne Centrum Kultury w Żabnie zaprasza wszystkie dzieci na Dzień Dziecka, który odbędzie się w piątek 1 czerwca 2007 r. o godz. 15:00. W programie widowisko przedszkolaków z Niedomic pt. „Święto bajek”, a także pokaz Policji i Straży Pożarnej. Poza tym zaplanowane są również występy taneczne i wokalne oraz gry, zabawy i konkursy z nagrodami. Organizatorzy zapewniają również wiele innych atrakcji, między innymi malowanie twarzy, watę cukrową i popcorn. GCK gwarantuje wspaniałą zabawę i niezapomniane wrażenia.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A