Pałac Młodzieży podsumowuje Dzień Dziecka
access_time 2007-06-01 16:37:53
Pałac Młodzieży z okazji Dnia Dziecka przygotował w tym roku formę jego spędzenia łączącą w sobie elementy sztuki i sportu. Wojciech Stelmach - koordynator Działu Organizacji Imprez tej placówki - przekazuje dzieciom najlepsze życzenia, dorosłym i młodzieży zaś podziękowania za pomoc w organizacji wydarzenia.

W dniu szczególnego święta jakim jest Dzień Dziecka, składamy wszystkim dzieciom serdeczne życzenia, dużo radości, sukcesów i pomyślności. Dzień 1 czerwca jest czasem zabawy, dlatego jak co roku Pałac Młodzieży w Tarnowie zorganizował rozśpiewany i roztańczony festyn dla najmłodszych. Zabawy było mnóstwo. Wraz z Tarnowską Konfraternią Artystyczną, nauczycielami z Pałacu Młodzieży oraz Programem Edukacji Kulturalnej "Targ Słów" przygotowano ciekawy program artystyczny, wypełniony prezentacjami tanecznymi, wokalnymi i sportowymi w wykonaniu uczestników zajęć z naszej placówki.

Szczególnym punktem trzygodzinnego programu był "Mały Bezan" w formie muzycznej, morskiej opowieści w wykonaniu znanego zespołu szantowego The Cotton. Całości zabawy towarzyszyły konkursy plastyczne.

Serdecznie dziękujemy Tarnowskiej Konfraterni Artystycznej, zespołowi The Cotton, nauczycielom i młodzieży za przygotowanie programu artystycznego i pokazów sportowych oraz wszystkim osobom, których praca przyczyniła się do realizacji imprezy. Dziękujemy również licznemu gronu najmłodszych, którzy pod opieką nauczycieli tłumnie przybyli by wspólnie świętować Dzień Dziecka. Do zobaczenia na kolejnym Dniu Dziecka w przyszłym roku.

(W.S.)

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A