Policjanci i nauczyciele
access_time 2007-09-20 12:44:03
We wtorek, 18 września w Sali Lustrzanej odbyło się spotkanie z dyrektorami i pedagogami szkół, zorganizowane przez tarnowskich policjantów. Nauczyciele dowiedzieli się m.in. jak zachować się w stosunku do zdemoralizowanej młodzieży.

We wtorek 18 września policja zaprosiła pedagogów i dyrektorów tarnowskich placówek oświatowych na spotkanie połączone ze szkoleniem z zakresu zachowań w stosunku do zdemoralizowanej młodzieży. W związku z odejściem na emeryturę nadkomisarza Janusza Doparta, w spotkaniu uczestniczył jego następca starszy aspirant Jerzy Kuczkowski, który objął funkcje kierownika zespołu do spraw nieletnich i patologii w Komendzie Miejskiej Policji w Tarnowie.

Podczas spotkania w którym uczestniczyła również Zastępca Prezydenta Miasta Tarnowa Dorota Skrzyniarz zostały zaprezentowane procedury współpracy szkół z tarnowską policją oraz przeprowadzono szkolenie w jaki sposób powinni zachować się pedagodzy wobec uczniów agresywnych , pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających, a nawet wagarowiczów. Szkolenie prowadzili Robert Malik - kierownik izby dziecka, Grzegorz Ogar – zastępca naczelnika sekcji kryminalnej KMP oraz Jerzy Kuczkowski.

Komentarze...