Kulturalny Tarnów - wernisaż wystawy Michała Stańczyka
access_time 2007-06-29 16:19:48
Przyjdź! Zobacz, może odnajdziesz się wśród uczestników imprez kulturalnych odbywających się w naszym mieście. A wszystko to w fotografiach fotoreportera tarnow.net.pl - Michała Stańczyka!
fot"Chciałem pokazać, jak wiele dzieje się w Tarnowie w sferze kultury, że Ci, którzy uważają, że w naszym mieście się "nic nie dzieje" się mylą." - mówi Michał Stańczyk nasz fotoreporter, autor zdjęć zgromadzonych w Galerii Miejskiej na wystawie "Kulturalny Tarnów".

Fotograf jest tarnowianinem, absolwentem Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II, oraz III LO im. Adama Mickiewicza. Aktualnie studiuje dziennikarstwo. Od lat pasjonuje się fotografią. Współpracuje z naszym portalem, a także m.in z Gazetą Krakowską, Tygodnikiem TEMI, Tygodnikiem Żużlowym. Stara się uchwycić w swoich pracach to, co piękne, krótkotrwałe, ulotne, bo przecież "nic dwa razy się nie zdarza". Lubi niekonwencjonalne, dynamiczne ujęcia. Na fotografiach naszego redakcyjnego kolegi można zobaczyć elity władzy, sławy z pierwszych stron gazet, gwiazdy estrady i sportu, ale przede wszystkim zwykłych ludzi - uczestników imprez.

Wszystkie zdjęcia wykonywane przez Michała nie są obrabiane programami graficznymi, przedstawiają to, co udało się uchwycić w migawce, bo przecież ideą fotografii reportażowej jest dokładne pokazanie tego, jak było naprawdę, w nieco oddmienny, a może i artystyczny sposób.

Wernisaż odbędzię się dn. 29 czerwca (piątek) o godzinie 19:30 w Galerii Miejskiej w Pasażu Tertila. Wstęp Bezpłatny! Serdecznie zapraszamy!
Komentarze...