Pożegnania dyrektorów
access_time 2007-06-29 12:29:11
Zakończenie rok szkolnego zbiegło się w bieżącym roku w Tarnowie z pożegnaniem grupy dyrektorów przedszkoli, szkół i placówek oświatowych. 10 osób zakończyło pracę przechodząc na emeryturę, dwie przestały pełnić funkcję dyrektorów. Wszyscy otrzymali podziękowania za pracę i upominki od Prezydenta Ryszarda Ścigały.

Grupa kilkunastu tarnowskich pedagogów, dyrektorów przedszkoli, szkół i placówek oświatowych wraz z zakończeniem roku szkolnego zakończyła również pracę zawodową przechodząc na emeryturę. Wszyscy otrzymali podziękowania i upominki od Prezydenta Miasta Tarnowa Ryszarda Ścigały. – Osoby, które żegnamy to wspaniali pedagodzy z wieloletnim stażem pracy, ich trud bez wątpienia zasługuje na docenienie – mówi prezydent Ryszard Ścigała. – Dziękuję zatem nie tylko za pracę na stanowiskach dyrektorów, ale za cały okres pedagogicznej pracy, za zaangażowanie w sprawy najmłodszych pokoleń tarnowian, kształtowanie ich postaw, przekazywanie wartości.

W grupie odchodzących na emeryturę dyrektorów są zarówno nauczyciele szkół średnich – Stanisław Wiatr, Jolanta Chliszcz, Kazimierz Ziemski, Marian Iwaniec, gimnazjów – Maria Kmiecik i Bogdan Rojek, szkół podstawowych – Maria Stanek, jak i przedszkoli – Aniela Pawełek i Mirosława Szymkowiak.

Podziękowania za dotychczasową pracę od Prezydenta Miasta Tarnowa otrzymały również dwie osoby kończące pracę na stanowiskach dyrektorów gimnazjów – Barbara Gajda, kierująca Gimnazjum nr 3 oraz Małgorzata Ignasik z Gimnazjum nr 4. Gimnazjum nr 3 znajdzie się od 1 września w składzie Zespołu Szkół Ogólnokształcących, w gimnazjum nr 4 zmiana na stanowisku dyrektora jest wynikiem rozstrzygniętego w bieżącym roku konkursu.

Komentarze...