Kulturalny Tarnów - wystawa Michała Stańczyka już otwarta ! (nowe zdjęcia!)
access_time 2007-06-30 00:49:35
Dziś ( 29 czerwca 2007 roku ) o godzinie 19:30 w Galerii Miejskiej w Pasażu Tertila odbył się wernisaż wystawy Michałą Stańczyka pt. „ Kulturalny Tarnów”.
Michał jest tarnowianinem, absolwentem Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II, oraz III LO im. Adama Mickiewicza. Aktualnie studiuje dziennikarstwo w Krakowie.
 
Od lat pasjonuje się fotografią. Współpracuje z naszym portalem, a także m.in z Gazetą Krakowską, Tygodnikiem TEMI, Tygodnikiem Żużlowym. W swoich pracach stara się uchwycić to, co piękne, krótkotrwałe, ulotne, bo przecież "nic dwa razy się nie zdarza".
 
Lubi niekonwencjonalne, dynamiczne ujęcia. Na fotografiach naszego redakcyjnego kolegi można zobaczyć przedstawicieli władzy, sławy z pierwszych stron gazet, gwiazdy estrady i sportu, ale przede wszystkim zwykłych ludzi - uczestników imprez. %%br%%%%br%%

Chciałem pokazać, jak wiele dzieje się w Tarnowie w sferze kultury, że Ci, którzy uważają, że w naszym mieście się "nic nie dzieje" się mylą." - mówi Michał Stańczyk nasz fotoreporter, który swoją wystawą udowadnia, iż Tarnów nie jest „nudnym” miejscem ale ostoją kultury.%%br%%%%br%%
 
Zapraszamy w imieniu autora do Galerii Miejskiej w Pasażu Tertila , być może na zdjęciach znajdziesz również siebie…
 
 
Tekst : Kamil Zyznar
Fotografia : Kamil Zyznar – kontakt : kamil.art@poczta.fm
Przemysław "Campper" Jękosz , Paweł Topolski , Anonim
Komentarze...