Wystawa Tarnowskiego Towarzystwa Fotograficznego w MOK Czchów
access_time 2007-11-08 20:29:28
Miejski Ośrodek Kultury w Czchowie oraz Tarnowskie Towarzystwo Fotograficzne serdecznie zapraszają na wernisaż wystawy fotografii 9 listopada 2007 roku (piątek) o godz. 18.00.
W czchowskiej galerii będziemy mieli okazję obejrzeć prace znanych fotografików z naszego regionu - zobaczymy m.in. fotografie Andrzeja Tylko, Bartosza Połeć, Huberta Burzawy, Piotra Góryjowskiego, Konrada Kluzy i Tomasza Sobczaka, Janusza Fleka.

Wystawa, którą będziemy gościć w Czchowie przez cały listopad, to dla nas wielkie wyróżnienie, ponieważ Tarnowskie Towarzystwo Fotograficzne w tym roku obchodzi piękny jubileusz 75-lecia swojej działalności. W Polsce tylko niewiele Towarzystw Fotograficznych w może się pochwalić tak długą i owocną działalnością.

Spotkanie z tego rodzaju sztuką, a przede wszystkim z autorami prac zapewne dostarczy Państwu nieprzemijających wrażeń.

Sponsorem wernisażu jest - Firma OKNOBUD z Tuchowa, oferująca na nowoczesne, pięciokomorowe okna i drzwi z PCV. Natomiast patronat medialny nad przedsięwzięciem objęli "Czas Czchowa" oraz Oficjalny Serwis Internetowy Miasta i Gminy Czchów - gdzie ukażą się relacje z wernisażu.
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A