Piotr BAŁTROCZYK oraz Kabaret PARANIENORMALNI – już pierwszego grudnia w Kinie Marzenie!!Rozwiązanie konkursu!!
access_time 2007-11-30 12:51:30
Tarnowskie Centrum Kultury zaprasza 1 grudnia 2007 na ostatni już wieczór kabaretowy w tym roku, podczas którego publiczność rozbawiać będą: Kabaret PARANIENORMALNI oraz PIOTR BAŁTROCZYK. Impreza odbędzie się w sali Kina Marzenie, poczatek o 20.00. Konkurs rozstrzygnięty!

Kabaret PARANIENORMALNI tworzą Igor, Robert, Rafał, a powstał w 2004 roku w Jeleniej Górze, z woli niebios i determinacji Igora, który jest kopalnią pomysłów. Robert uważany jest za najlepszy głos w kabarecie, a Rafał jest cenzorem i reżyserem skeczów. PARANIENORMALNI nie uprawiają satyry politycznej, natomiast bacznie obserwują faunę i florę, zjawiska obyczajowe i społeczne, fenomeny popkultury. Na swoim koncie mają występy na największych przeglądach, konkursach, festiwalach kabaretowych i jak sami twierdzą: „Tam jesteśmy królami drugiego miejsca”.
PIOTR BAŁTROCZYK - dziennikarz, poeta, jak sam o sobie mówi – „prosty” prezenter radiowy. Pierwsza autorska audycja „Radio dla potłuczonych” przyniosła mu dużą popularność. Studiował w Warszawie na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW. Po powrocie do Olsztyna wykładał historię filozofii na ART. Dwukrotnie był konferansjerem na festiwalu piosenki w Opolu, a także na festiwalach FAMA, PAKA, OPPA. Jest laureatem nagrody im. A. Waligórskiego, przyznawanej przez kabaret Elita. Jego credo życiowe: "Można się z koniem kopać, ale przyjemność żadna". Od 2006 w telewizji Polsat prowadzi program kabaretowy „Piotr Bałtroczyk przedstawia”.

W Tarnowie przedstawi swój najnowszy program pt.: "Histeryjki, czyli w 80 minut dookoła Polski".

Bilety: 25 zł (przedsprzedaż) do nabycia w Biurze Obsługi TCK - Rynek 5 i w kasie Kina Marzenie - ul. Staszica 4 - 35 zł (w dniu imprezy) do nabycia w kasie kina.KONKURS!!

Dwuosobowe zaproszenie otrzymuje:
-Kazimierz Truchan

Zaproszenie będzie do odebrania w Kinie Marzenie przed imprezą. Dziękujemy wszystkim za udział w zabawie!

Komentarze...