Mikołaj na lodowisku
access_time 2007-11-30 17:59:32
Tarnowski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Pałac Młodzieży w Tarnowie serdecznie zapraszają wszystkich miłośników lodowej tafli na nietypowe rozpoczęcie sezonu łyżwiarskiego.

Piątego grudnia 2007 r. o godzinie 17.00 nastąpi uroczyste otwarcie mobilnego Lodowiska Sztucznie Mrożonego usytuowanego na terenach Pałacu Młodzieży przy ul. Piłsudskiego 24.

Natomiast 7 grudnia,od godziny 16.00 spotkanie z Mikołajem odbędzie się na Lodowisku Sztucznie Mrożonym usytuowanym na terenach rekreacyjnych TOSiR przy ul. Wojska Polskiego 14.

W programie ubieranie choinki, konkurs piosenkarski i recytatorski, slalom sprawnościowy na łyżwach, strzały do bramki przy użyciu kija hokejowego, konkurs tańca na lodzie / indywidualny oraz parami /, konkurs przebierańców, rzut śnieżkami do celu, konkurs rzeźby na śniegu.

W imprezie mogą brać udział dzieci do 14 lat wraz z opiekunami. Konkurencje przeprowadzone zostaną w odpowiednich grupach wiekowych.

Za pierwsze trzy miejsca w poszczególnych konkurencjach organizator przewiduje nagrody rzeczowe lub nagrody pocieszenia.

Należy pamiętać, że zawodnicy startują na własnym sprzęcie. Podczas trwania imprezy zostaną przeprowadzone tylko te konkurencje, na które pozwolą warunki atmosferyczne.

Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji dla dzieci i młodzieży. Udało się także zaprosić...Świętego Mikołaja. Mamy nadzieję że przyniesie wszystkim górę prezentów. Serdecznie zapraszamy!

Komentarze...