!!! JAY DELANO W BLUE MAX !!! KOLEJANA GORĄCA IMPREZA !!! KONKURS !!!
access_time 2007-12-06 08:16:56
Jedyny koncert w małopolsce i tylko w Blue Max JAY DELANO - zobacz i usłysz go na żywo!

Tak, Tak !!! Kochani Klubowicze !!! Szykujcie siły i rezerwujcie czas na kolejny koncert mega gwiazdy w Blue Max!

Tym razem specjalnie dla was 8 grudnia wystąpi JAY DELANO!

Jay Delano to były członek grupy R'n'G, który sprzedał dotychczas niemal 2 mln płyt w całej europie. Zdobył status złotej płyty w 2000 roku i teraz wraca z pierwszym solowym albumem.

Uwielbiany przez polską publikę za charyzmatyczny sposób bycia jak i za niewątpliwie niepowtarzalne występy na scenie sprawiły iż Polacy po prostu pokochali go a Jay pokochał Polaków ! Każdy Polak zna i nuci jego hity !

Jego pierwszy singiel „Close to sou” przez kilka tygodni był najczęściej emitowanym utworem w polskich rozgłośniach radiowych. Kolejny numer „Rockstar” również był w Top 10 polskiej listy Nielsen. W chwili obecnej do stacji radiowych trafił nowy numer pt.: „Just like me”, który już zdobywa serca słuchaczy.

Wyłącznie w Blue Max usłyszycie jego największe hity na żywo:Przyjdźcie koniecznie, bo to nie tylko koncert, ale i wielkie wydarzenie muzyczne w całej Małopolsce! Nie może Was zabraknąć !

Jay Delano - Close To You


!!! ZAPRASZAMY !!!

Studenci, słuchacze Żak-a wchodzą za piątaka! (za okazaniem legitymacji)
Reszta świata - 10 zł

Nie jesteś studentem, słuchaczem Żaka! Spróbuj swoich sił w konkursie i zgarnij wejściówki za free!

!!! Konkurs - Żaczek zwiedza świat !!! I tym razem partner klubu - Ogólnopolska Sieć Szkół Policealnych „Żak” przygotował dla Was niespodziankę!

Do wygrania:
- loża wraz z wejściówkami dla Ciebie i twoich znajomych na sobotnią mega imprezę.
- podwójne zaproszenia

Obejrzyj umieszczoną obok fotografie i odpowiedz na pytanie:
Jaki kraj tym razem zwiedza Żaczek ?

Odpowiedzi, imię i nazwisko oraz tel. kontaktowy, przesyłajcie na adres: m.saj(małpa)zak.edu.pl. W temacie proszę wpisać: „Konkurs - Żaczek zwiedza świat”.

Wśród nadesłanych poprawnie odpowiedzi rozlosujemy zwycięzców !!! Wyniki konkursu ogłosimy w piątek (około godziny 12) na stronie www.tarnow.net.pl. Na poprawne odpowiedzi czekamy do czwartku (włącznie).

Komentarze...