Po piłkarskim weekendzie
access_time 2007-10-29 22:07:43
Cenne trzy punkty Okocimskiego. Pierwsza porażka „Jaskółek”. Remis w Żabnie.

W III lidze zwycięstwo Okocimskiego Brzesko z Hutnikiem Kraków 2-1. Pierwszą bramkę dla „Piwoszy” zdobył wychowanek Unii Tarnów Sławomir Matras już w 18 min. Do przerwy gospodarze prowadzili 1-0. Tuż po wznowieniu gry podwyższył Karwat. Gol kontaktowy padł w 52 min. Jedyną bramkę dla Hutnika zdobył Jarosz. Okocimski awansował na 10 miejsce.

W IV lidze tarnowska Unia poniosła pierwszą porażkę, po 17-tu nieprzegranych meczach w lidze. W Myślenicach Jaskółki uległy Dalinowi 0-2. Odczuwalny był brak treningów. Dochodzą jednak pozytywne wieści. Piłkarze „Jaskółek” mają otrzymać w najbliższych dniach wsparcie od Zakładów Azotowych. Na konto Tarnowskiego Towarzystwa Piłkarskiego ma wpłynąć w ratach ok. 100 tyś zł. Ta kwota uspokoiłoby sytuacje w sekcji. Pomoc jest niezbędna, aby zespół przez zimę się nie rozsypał, a zarazem dobrze przepracował okres przygotowawczy przed bardzo ważną rundą wiosenną. Ostatni mecz rundy w Tarnowie, w najbliższą sobotę o godz. 13:00.

LKS Nieciecza wygrał z Trzebinią – Sierszą 2-1. Gospodarze umocnili się w czołówce. Zajmują 4 miejsce. Bezbramkowy remis w Tuchowie w meczu Tuchovia- Alwernia. Bardzo dobry mecz rozegrali piłkarze Bocheńskiego, pewnie pokonując Sandecję II 4-1.

W V lidze festiwal strzelecki w Nowym Sączu. Biegoniczanka przegrała z Metalem Tarnów 4-6. Metal zajmuje 11 miejsce. W meczu na szczycie, pomiędzy liderem i wiceliderem padł remis. Polan – Skalnik 0-0. Dość niespodziwanie, wysokiej porażki doznała przed własną publicznością Wolania. Przegrała z Orłem Dębno 0-4.

W okręgówce nadal słabo radzi sobie Tarnovia. Przegrała na własnym stadionie z Żubrem Gawłówek 1-3. Słabo również spisała się Iskra Tarnów, która przegrała 0-3 z Olimpią Kąty. W Wojniczu przegrał dotychczasowy lider Dąbrovia 0-1. Po tej kolejce na pierwsze miejsce awansowała Olimpia Kąty.

(MP)
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A