NEPAL - Finisaż i aukcja fotografii Grzegorza Smołońskiego
access_time 2007-12-10 15:23:35
Po dwóch latach prezentacji niezwykłych fotografii Grzegorza Smołońskiego tworzących wystawę zatytułowaną "Nepal", którą w Tarnowie i poza jego granicami (Nowy Sącz, Tarnowskie Góry, Łódź) obejrzało ponad 1500 osób, Tarnowskie Centrum Kultury jako producent wystawy w porozumieniu z autorem zdecydowało się na niekonwencjonalne zakończenie historii wystawy.

15 grudnia o godz. 17.00 w TCK odbędzie się wielka aukcja fotogramów pochodzących z wystawy. Cena pojedynczej fotografii o rozmiarach 70 x 50 cm osadzonej na spienionym PCV w formie sztywnej planszy grubości 6mm wynosi 25zł!

Każde z wystawionych zdjęć będzie oznaczone numerem i prezentowane podczas licytacji. W przypadku braku innych ofert kupna zdjęcia zostaną sprzedane za minimalna cenę.

W związku z powyższym ekspozycja wystawy zostaje przedłużona o jeden tydzień do dnia 15 grudnia do godz.17.00.

Każdy, kogo zachwycił niezwykły klimat i urok Nepalu może teraz zabrać kawałek tej wystawy do siebie, zrobić bliskiej osobie nietypowy świąteczny prezent.

Aukcja potrwa do godz.20.00. Wpłaty za zdjęcia przyjmowane będą na miejscu, a każdy kupujący otrzyma pamiątkowy certyfikat własnoręcznie podpisany przez autora zdjęć. Środki ze sprzedaży zdjęć pozwolą na sfinansowanie kolejnej wystawy fotografii poświęconej miastu Tarnów.

Wszystkich zainteresowanych wyprzedażą fotografii serdecznie zapraszamy do TCK.


Więcej info : Tarnowskie Centrum Kultury

Komentarze...