Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Tenisa
access_time 2007-12-25 21:22:57
W dniach 27-31 grudnia b.r. w Centrum Tenisowym przy ul. Wojska Polskiego 12 miłośników tenisa ziemnego czekają nie lada emocje. W tych dniach rozgrywany będzie organizowany przez Tarnowski Klub Tenisowy Halowy Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny do lat 12-tu Super Seria Tikkurila Coatings Cup.
Obsada turnieju jest rewelacyjna gdyż zarówno w turnieju chłopców jak i dziewcząt zgłoszona została pierwsza ósemka zawodników z list klasyfikacyjnych Polskiego Związku Tenisowego, a wśród nich rozstawiony z nr 6 zawodnik TKT Tarnów Maciej Boruch.

Oprócz niego w turnieju głównym start zapewniony mają inni reprezentanci Tarnowskiego Klubu Tenisowego: Piotr Światłoń, Tomasz Kuta, Konrad Słowik, Jakub Węgrzyn oraz Beata Światłoń, Anna Światłoń, Karina Błaś.

Eliminacje planowane są w dniu 27 grudnia w godz. 9-16. Turniej główny rozpocznie się w piątek 28 grudnia i rozgrywany będzie w godzinach 9-22. Najpierw rozpoczną się gry singlowe chłopców, później dziewcząt, a w godzinach wieczornych zaplanowano gry deblowe. W sobotę od godziny 9-tej II runda i ćwierćfinały gier singlowych oraz ćwierćfinały debla. W niedzielę od godziny 10-tej gry półfinałowe singla i debla. Gry finałowe odbędą się w niedzielę w godzinach popołudniowych lub w poniedziałek w godzinach porannych.

Lista uczestników,plany gier oraz wyniki publikowane będą na stronie www.tkt.tarnow.pl . Patronat medialny nad turniejem objęły: Dziennik Polski, Radio RDN Małopolska, oraz Telewizja Małopolska tvm .
Komentarze...