Piosenki Wojciecha Młynarskiego w aranżacji zespołu Raz Dwa Trzy
access_time 2008-01-13 00:57:52
Piosenki Wojciecha Młynarskiego we własnej aranżacji zespołu RAZ DWA TRZY rozbrzmiewały w Tarnowie, w kinie Marzenie.
fot. Michał StańczykKoncert wzbudził duże zainteresowanie tarnowian. Kto nie kupił biletu w pierwszych dniach przedsprzedaży, nie miał co marzyć, aby obejrzeć występ popularnego polskiego zespołu koncertującego w kraju i za granicą. Zespół występuje już od 17 lat, a od dwunastu w niezmienionym składzie: Adam Nowak – gitara, śpiew, Grzegorz Szwałek – pianino el. , akordeon, Jacek Olejarz – perkusja, Jarek Treliński – gitara elektryczna, Mirek Kowalik – gitara basowa.

W naszym mieście grupa zaprezentowała program z piosenkami Wojciecha Młynarskiego we własnych aranżacjach. Któż nie pamięta „Jesteśmy na wczasach” Mistrza... Po występie można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z członkami zespołu, wzbogacić swoją domową dyskografię o najnowszą płytę grupy „Młynarski”, zdobyć autograf.

Koncert poprzedziło rozstrzygnięcie Plebiscytu na Najciekawsze Wydarzenie Kulturalne 2007 zorganizowane przez TCK. Uczestnicy Plebiscytu mieli w czym wybierać. W ciągu ubiegłego roku TCK organizowało lub współorganizowało blisko 100 imprez różnego typu: koncerty, wystawy, propozycje filmowe, imprezy edukacyjno-popularyzacyjne.

Emocji dostarczyło losowanie jednego kuponu uczestnika Plebiscytu, na którego czekała nagroda. Tym szczęśliwcem został pan Mirosław Banach i otrzymał dwuosobowy bilet wstępu na wszystkie imprezy organizowane przez TCK w 2008 r. z wyjątkiem seansów filmowych w kinie Marzenie. Zwycięzca uważa, że Najciekawszym Wydarzeniem Kulturalnym 2007 r. było Krakowskie Przedmieście i Dorota Segda - Poezja ks. Twardowskiego.

tekst: Michał Stańczyk
fot. Michał Stańczyk kontakt: michalstanczyk(at)tarnow.net.pl
Komentarze...