WOŚP gra po raz XVI
access_time 2008-01-13 15:35:53
W niedzielę wolontariusze zbierali datki na rzecz WOŚP. W tym roku celem akcji jest pomoc dzieciom ze schorzeniami laryngologicznymi. Tarnowianie nie przechodzili obojętnie obok kwestujących. Niektórzy z nich już w południe mieli puszki pełne datków.
fot. Michał StańczykW ramach akcji WOŚP przygotowano szereg atrakcji: zawody sportowe, koncerty, licytacje. (wspominaliśmy o nich we wcześniejszych newsach). Dziennikarze RDN Małopolska serwowali przy placu Sobieskiego pyszny gorący żurek przygotowany przez restaurację "Tatrzańska".

Wraz z dziennikarzami na rzecz WOŚP kwestowali Adam Gładysz (zdobywca 3 tytułów Mistrza Polski oraz 4 Wicemistrza Polski w wyścigach samochodowych - członek zespołu Gładysz Castrol Racing) oraz Robert Wardzała (radny miasta Tarnowa, żużlowiec tarnowskich "Jaskółek"). Żużlowiec przeznaczył na licytację "złoty" kombinezon, w którym zdobywał wraz z Unią tutuł Drużynowego Mistrza Polski. Sportowcy dawali autografy, robili sobie pamiątkowe zdjęcia, a wszystko to za wolny datek na rzecz WOŚP. W akcję na placu Sobieskiego zaangażowała się również "Wataha".

W Tarnowie, trudno znaleźć kogoś bez czerwonego serduszka. O 14 przy ulicy Brodzińskiego rozpoczną się "Koncerty Orkiestrowe". I Ty nie bądź obojętny na los chorych dzieci! Włącz się w akcję!

tekst: Michał Stańczyk
fot. Michał Stańczyk kontakt: michalstanczyk(at)tarnow.net.pl
Komentarze...