Dwaj mężczyźni zginęli w płomieniach
access_time 2008-01-18 10:46:39
Wczoraj około godziny 22.00 doszło do pożaru altany przy ul. Łyczków. Podczas gaszenia pożaru, znaleziono zwęglone ciała dwóch mężczyżn.

Wczoraj, 17 stycznia, ok. godz. 22.00 na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego mieszczącego się przy ul. Łyczków w Tarnowie, doszło do pożaru altany. Po dojeździe straży na miejsce pożaru, okazało się że cała altana jest objęta pożarem, a bezpośredni dojazd samochodów gaśniczych do płonącego budynku jest niemożliwy ze względu na brak bezpośredniej drogi dojazdowej. Strażacy rozwijali linie wężowe na odcinku ponad 100 metrów w celu podania dwóch prądów gaśniczych. Po ugaszeniu pożaru w trakcie przeszukiwania pogorzeliska odnalezione zostały zwłoki dwóch osób- dwa zwęglone ciała mężczyzn o nieustalonej tożsamości. Przyczyna pożaru do chwili obecnej jest nieznana. Zwłoki zostały zabezpieczone do sekcji.

Działania ratowniczo-gaśnicze były prowadzone przez cztery godziny, udział w nich brały dwa zastępy PSP, zespół pogotowia ratunkowego, policja, prokurator i pogotowie energetyczne.


Info: Komenda Miejska PSP oraz Komenda Miejska Policji Tarnów
Foto: Komenda Miejska PSP Tarnów

Komentarze...