Unia Tarnów - BKS Bochnia 1-1 (zdjęcia, wywiady, skrót)
access_time 2008-04-19 22:29:09
Piłkarze Unii Tarnów jedynie zremisowali na własnym stadionie z BKS Bochnia 1-1. Mimo przewagi stracili bramkę w samej końcówce meczu. Nie zawiedli za to kibice, którzy mimo deszczu i chłodu przygotowali ciekawą oprawę.

fot. Michał StańczykPrzed meczem podziękowano za półtora roku współpracy słowackiemu szkoleniowcowi Andrejowi Cirakowi. Drużynę poprowadził trener Aleksander Brożyniak. „Jaskółki” zagrały niezłą pierwszą połowę. Bramkę zdobył Łukasz Popiela. Nic nie wskazywało na to, że gospodarze mogą mieć problemy z wygraniem spotkania. W drugiej połowie tarnowianie nieco opadli z sił. Zemściło się to na nich w samej końcówce.

W doliczonym czasie gry wyrównał Gawłowicz. Czasu na odrabianie strat już nie było, gdyż sędzia zakończył spotkanie. Swój mecz wygrał Dalin Myślenice, który pokonał 1-0 Bruk-Bet Nieciecza. Punkty straciła Puszcza Niepołomice. Jedynie zremisowała 2-2 z Alwernią. W przyszłym tygodniu Unia jedzie na trudny teren do Trzebini.

UNIA TARNÓW - BKS BOCHNIA 1 - 1 (1 - 0)

1-0 Ł. Popiela 25, 1-1 Gawłowicz 90+3.

Unia: Libera - D. Bartkowski, Ł. Bartkowski, Wstępnik, Węgrzyn - Radliński, Maciosek, Ł. Popiela (81 Pawlak), Konieczny (75 Drozdowicz) - Ryński, Hajduk (87 Żaba).
Bocheński: Piątek - Bienias (65 J. Buczek), Piotr Kasprzyk, Gawłowicz, Rachwalski (85 Cygan) - Sz. Kasprzyk (65 Faryński), Kaczmarczyk, Stolarz, Ciężarek, Stokłosa (46 Skirło) - Zubel.

Sędziował: Zbigniew Walus z Oświęcimia.
Żółta kartka: Węgrzyn, D. Bartkowski - Gawłowicz, Rachwalski.