Rozpoczęcie sezonu turystycznego tarnowskiej informacji turystycznej
access_time 2008-05-02 11:13:04
W długą pierwszą majówkę (od 1 do 4 maja) Tarnowskie Centrum Informacji zaprasza codziennie od 9 do 17. Natomiast od poniedziałku, 5 maja, podobnie jak w latach ubiegłych tarnowski punkt "it" zmienia czas pracy. Od maja do końca września, w "zwykłe" dni, czyli od poniedziałku do piątku informacja turystyczna w Rynku 7 jest czynna od godziny 8 do 20 a w soboty, niedziele i święta od 9 do 17.

Tarnowskie Centrum Informacji zaprasza nie tylko turystów lecz również mieszkańców miasta po zakup pamiątek z Tarnowa (w tym wyróżnione "pamiątki z regionu": herbata "Tarninówka" oraz ażurowe jajo z herbem miasta), map, przewodników nie tylko po mieście i regionie ale po innych ciekawych miejscach w Polsce i zagranicą. Przez cały tydzień w punkcie it na Rynku 7 można wypożyczyć rower, audio przewodnik MP3 po Tarnowie jak również zakupić widokówki oraz znaczki pocztowe krajowe i zagraniczne. Na wszystkich czekają darmowe materiały o Tarnowie, regionie tarnowskim i całej Małopolsce.

Dodatkowo, w wakacje przy dworcach PKP/PKS będzie czynny sezonowy punkt it. W "budce" przy dworcach udzielana będzie tylko podstawowa informacja turystyczna; punkt nie będzie prowadził sprzedaży.

Wszyscy zainteresowani mogą odwiedzić wyróżnioną w konkursie "Złote Formaty 2008" stronę turystyczną www.it.tarnow.pl - oficjalny serwis Tarnowskiego Centrum informacji.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A