Prawie kilogram środków odurzających i psychotropowych znaleziony u czwórki mieszkańców Tarnowa
access_time 2008-05-05 09:35:42
Policjanci Sekcji Kryminalnej Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie i Komendy Wojewódzkiej w Krakowie zapobiegli wprowadzeniu do obrotu blisko kilograma środków psychotropowych i odurzających w postaci amfetaminy i marihuany.

W jednej z podtarnowskich wsi policjanci zatrzymali do kontroli samochód marki Peugeot, w którym znajdowały się 4 osoby: 24 letnia kobieta oraz 3 mężczyzn – dwóch w wieku 25 i jeden w wieku 36 lat – wszyscy to mieszkańcy Tarnowa. W wyniku przeszukania pojazdu znaleziono ponad 260 gramów amfetaminy. W wyniku dalszych przeszukań m.in. mieszkania i wózkowni jednego z bloków przy ul. Lwowskiej w Tarnowie, znaleziono znaczne ilości amfetaminy i marihuany oraz 4 naboje do broni palnej. Łącznie zabezpieczono blisko 1 kg środków odurzających i psychotropowych.

Wszystkich pod zarzutem uczestnictwa w obrocie znacznymi ilościami narkotyków zatrzymano i doprowadzono do Prokuratury. Na wniosek prokuratora Sąd Rejonowy w Tarnowie zastosował wobec nich areszt tymczasowy na okres 3 miesięcy. Sprawa ma charakter rozwojowy.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A