"Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki" - w Kinie Millennium już od 22 maja
access_time 2008-05-08 10:16:22
Od 22 maja, czyli w dniu światowej premiery, w kinie „Millennium” będzie można zobaczyć jeden z najbardziej oczekiwanych filmów ostatnich lat: „Indiana Jones i królestwo kryształowej czaszki”. Wszyscy fani Indiany Jonesa czekają na premierę filmu z niecierpliwością.

To już czwarta część przygód Indiany Jonesa. Scenariusz do filmu został napisany przez Davida Koeppa (wcześniej odrzucono m.in. skrypty Franka Darabonta i Jeffa Nathansona), a całość zaakceptował już George Lucas i Steven Spielberg. Film do dnia premiery owiany jest wielką tajemnicą.

Nieoficjalnie wiadomo, że akcja „Królestwa kryształowej czaszki” rozgrywa się pod koniec lat 50. dwudziestego wieku i że przeciwnikami Indiany nie są naziści. Zdjęcia kręcono na całym świecie (m.in. w Los Angeles, New Haven i na Hawajach). Za reżyserię filmu odpowiada oczywiście Steven Spielberg, zaś autorem zdjęć jest Janusz Kamiński. W obsadzie filmu znaleźli się Harrison Ford, Shia LaBeouf, Cate Blanchett, Ray Winstone, Karen Allen, John Hurt i Jim Broadbent.

W jednym z udzielonych niedawno wywiadów George Lucas, producent filmu "Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki", powiedział: - Zdajemy sobie sprawę z tego, że dla wielu fanów ten film nie będzie dokładnym odzwierciedleniem tego, co wymyślali w swoich głowach przez ostatnie 19 lat….

Producent zapewnia jednak, że film jest zabawny. Myślę, że nawet bardziej niż poprzednie części - mówi i dodaje - Jest też bardzo ekscytujący, a więc posiada wszystkie te elementy, które stanowiły także części składowe jego poprzedników.

"Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki" zadebiutuje na kinowych ekranach w USA 22 maja 2008 roku. Tego samego dnia film trafi także do kin na terenie naszego kraju. W Tarnowie będzie wyświetlany wyłącznie w kinie Millennium!


KINO MILLENNIUM: 22.05.2008 – 12.06.2008

Seanse o godz: 11.00 (w tygodniu pokazy dla grup zorganizowanych) , 15.00, 17.30, 20.00.
Seans przedpremierowy – 21.05.2008 , godzina 20.00!
Bilety zbiorowe: 11 zł, pojedyncze : 13 zł.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO KINA MILLENNIUM!!!

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A