GOŚCINNE TARNOWIANKI
access_time 2008-01-29 13:58:46
W sobotę, 26.01.2008r. na hali I LO w Tarnowie odbył się mecz III ligi kobiet pomiędzy UKS Jedynką Tarnów, a Podkarpaciem Bobowa. Tarnowianki kolejny raz okazały się niepokonane na swoim terenie, oddając rywalkom zaledwie jednego seta.

Pierwszy set zawodniczki Jedynki po ciężkiej walce podarowały rywalkom, przegrywając w końcówce 24:26. W kolejnych setach dziewczyny wyszły skoncentrowane, wszystko „zaskoczyło”, kilka piłek w obronie tarnowianek, blok i skuteczne ataki nie pozwoliły na objęcie prowadzenia przez Bobową już do końca meczu (25:21, 25:20, 25:18).

Podczas spotkaniu zdecydowanie wyróżniała się Sylwia Styrkowiec, Ewa Stolarz, a także młode debiutantki tegorocznej 3 ligi – Martyna Kania i Katarzyna Klaczek.
Po stronie gości na wyróżnienie zasłużyły Anna Dynarowicz oraz Barbara Dziedzic.

Była to 6 kolejka II rundy. Przed siatkarkami do rozegrania jeszcze 3 ważne spotkania, które ostatecznie zadecydują, która z drużyn – Jedynka, Wieliczka czy Kęczanin zajmą 3 miejsce w tabeli, gwarantujące szanse na walkę o 2 ligę.

Serdecznie zapraszamy na ostatni mecz rundy w Tarnowie 02.03.2008 z Kęczaninem Kęty. Dokładne informacje podamy tydzień przed spotkaniem.

Skład UKS Jedynki: Sylwia Styrkowiec, Martyna Kania, Agata Mróz (kapitan), Ewa Stolarz, Katarzyna Klaczek, Barbara Wieliczko, Magdalena Kosałka, Paulina Jachym (libero), Marzena Dolak, Wioletta Sysło, Anna Drzymała, Monika Czerwony,
Trener: mgr Urszula Świerczek

Skład Podkarpacia: Warzecha B.(Libero), Osika M., Dziedzic B., Wojtaczek J., Tarasek M., Szczepanek-Majcher M.(kapitan), Dynarowicz A., Drąg K., Warzycka M.
Trener: mgr Adam Urbanek